Види споживчих кредитів

Cтрімко віддаляється від нас XX століття. Для того щоб зробити велику покупку, було прийнято збирати гроші. На меблі, відпустку, на ремонт квартири відкладали кілька зарплат, часто на шкоду повсякденних потреб. У наші дні на зміну принципу накопичень приходить принцип кредитування: запланувавши витрати, що перевищують можливості разового вкладення, людина йде в банк і йому видають необхідну суму, яку він згодом повертає протягом обумовленого терміну і з урахуванням відсотків. Це, звичайно, більш зручний спосіб для покупця, адже не факт, що обраний товар «дочекається» вас, якщо ви будете відкладати на нього, скажімо, рік. Пропустити можливість вигідного придбання особливо легко в умовах стрибкоподібного зростання цін. Але, тим не менш, слід дуже уважно підходити до вибору банку-кредитора: потрібно врахувати і суму процентних виплат, і можливу заставу, і вимоги до позичальника. Основних типів споживчого кредитування два: цільове (мабуть це перший для Вас кредит) і нецільове. Давайте розглянемо нюанси кожного.

Цільовий кредит

Цільовий кредит, як і випливає з назви, видається на якісь конкретні цілі, причому вони строго позначені. Це може бути покриття медичних витрат, оплата освіти, покупка автомобіля (автокредит), витрати на розвиток фермерського господарства або покупка житла (не плутайте з іпотечним кредитом). Вигода цільових кредитів в тому, що процентна ставка по ним зазвичай набагато нижче середньої - це пов'язано з мінімальними ризиками банку. Іноді для якихось конкретних цілей кредитування держава надає додаткові субсидії: наприклад, субсидію на освіту. Мінус цього типу кредиту - готівкою вам гроші ніхто не видасть, банк переводить їх безпосередньо на рахунок компанії, що надає послугу або товар. Якщо ви не вирішили, де будете робити покупку, або ваші потреби не включені в список цільових, то альтернативою стане нецільовий кредит, або по-іншому споживчий кредит готівкою.

Нецільовий кредит

Нецільовий кредит надається для різних потреб покупця. Якщо ви не хочете ставити банк до відома, для чого вам потрібні гроші, якщо позику потрібно для декількох різних покупок, якщо немає можливості підтвердити мету, то нецільовий кредит готівкою - кращий варіант. До слова, кредити готівкою популярні лише у нас в країні, за кордоном вважають за краще користуватися кредитними картами. До плюсів нецільових кредитів можна віднести більш легке оформлення, низьку ймовірність відмови, можливість рефінансування (при необхідності) і, звичайно, те, що гроші видаються вам на руки. До того ж, як говорилося вище, банк не стане з'ясовувати відповідність цілей запозичення, зазначеним в заяві, вашим витратам. Недолік даного способу в тому, що процентна ставка буде вище, ніж для цільових позик, але і термін погашення можна вибрати більш тривалий.

Куди можна подати заявку на кредит?

Більше 50 банків навперебій пропонують кредитні продукти - один привабливіше іншого. Як розрізнити в мішурі реклами по-справжньому вигідні пропозиції? Зверніть увагу на процентну ставку: зараз банки поступово знижують відсотки по кредитах. Великі фінансові організації (такі як, наприклад, ПриватБанк, Альфа-Банк) пропонують досить м'які ставки по споживчим кредитам: від 25,9% до 31,9% (без оформлення страхування). При цьому вимоги до позичальника теж розумні. Максимальний розмір кредиту - 200 000 гривень і термін - до семи років.

Що важливо: часткове і повне дострокове погашення можливо в будь-яку дату, а не тільки в призначену дату платежу. Погодьтеся, гідні пропозиції? Такі кредити легко отримати і легко гасити, не відмовляючи собі в нагальних витратах.

Щоб обрати займ або кредит на картку достатньо звернутися до fingo.com.ua