Щоб забезпечити достатній рівень освітлення, віддайте перевагу довгим вікнам, у разі невеликого ухилу даху. Ще одна рекомендація: у випадку скління площі більше 1 м2 встановіть 2 вікна, а якщо площа понад 2 м2 — тоді 3 вікна.
Якщо ваша дизайнерська задумка передбачає розміщення вікон лише з одного боку, то встановіть мансардні вікна львів (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/) вище середньої лінії поверху. Якщо ж з обох сторін мансарди, то вмонтуйте їх зверху і посередині для оптимального розсіювання світла.
Крім звичайних конструкцій, продумайте ще варіант установки невеликих глухих мансардних вікон, можливо, нестандартної трикутної, або круглої форми. У цьому випадку вдало виходить домогтися максимально відповідного освітлення і при цьому знизити витрати на опалення кімнати під дахом в холодну пору року. Плюс до цього, не можна не додати і оригінальність вигляду будинку з фасаду.
Як вибрати розмір вікна?
Наступний етап у процесі рішення задачі, які мансардні вікна вибрати, це визначення відповідних параметрів довжини та ширини, виходячи з даних приміщень, на які потрібна коркова підлога ціна львів (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-pidlogoviy/). Основні правила полягають у наступному.
Хороший кут огляду. Тобто в положенні сидячи, або стоячи, вид з мансардного вікна повинен охоплювати, як землю, так і небо. Виходячи з цього, чим менше ухил даху, тим більше висота (довжина) вікна. Важливо! Стандартні правила припускають наступний принцип пристрою конструкції: нижній край на висоті не менше 90 см від підлоги, відступ верхньої панелі від підлоги в межах 180-220 см.
Підбір вікон по ширині. Цей показник безпосередньо пов'язаний з кроком крокв. Рекомендована ширина віконної коробки повинна бути менше на 4-6 см, ніж це відстань. Важливо! Якщо ж даний показник відрізняється від рекомендованого, виконайте підгонку крокв використовуючи спеціальні будівельні матеріали (http://ganok.com.ua/), але таким чином, щоб не втрачалася їхня несуча здатність.