Нарощування нігтів можна вважати справжнім порятунком для всіх, хто не може самостійно відростити власні довгі нігтики. Причин може бути безліч: починаючи тим, що нігтьова пластина занадто тонка і постійно ламається, а закінчуючи розшаруванням нігтя. У такому разі нарощування може виявитися чи не єдиним варіантом.
Які є переваги у даної методики
Процедуру можна назвати справді унікальною. Так що зовсім не дивно, що вона має ряд переваг. А саме:
- Наростити нігті можна один раз. Надалі постійно знімати все і нарощувати наново не доведеться. Достатньо лише коригувати те, що є. Для цього також знадобиться гель для нарощування нігтів. З його допомогою заповнюється частина, яка відросла після попередньої корекції.
- Нарощені нігті найстійкіші і тримаються понад чотири тижні.
- Використовується пластичний матеріал, яким неможливо травмувати нігтик.
- Матеріал, який використовується для того, щоб виконати нарощення – абсолютно безпечний. На сьогоднішній день, його почали використовувати не тільки для проведення нарощування, але ще й для того, щоб укріпити «рідні» нігті.
- Широкі можливості в створенні будь-яких форм і дизайнів.
Раніше все це було доступне лише при відвідуванні майстра у салоні. А також для тих, хто закінчив спеціальні курси. На сьогоднішній день багато інформаційних матеріалів є у відкритому доступі. За рахунок чого впоратися з усім самостійно досить легко.
Які засоби для нарощування нігтів потрібні?
Щоб проводити процедуру самостійно, вам попередньо доведеться здійснити досить багато покупок. Так доведеться взяти:
- Фрейзер, пилка та баф. Можна придбати у вигляді манікюрного набору.
- Безворсові серветки. Потрібні саме такі.
- Засіб для попередньої дезинфекції.
- База.
- Різноманітні форми для виконання нарощування.
- Кисті.
- Безпосередньо сам гель.
- Жорстка пилочка. Знадобиться для роботи зі штучними нігтями.
- Якщо конструюючий матеріал прозорий, тоді потрібний гель-лак.
- Топ.
- Лампа.
- Засіб, який використовується, щоб зняти липкий шар.
- Декор. Не обов’язковий варіант, який ви вибираєте за бажанням
У тому випадку, якщо ви тільки робите перші кроки в моделюванні нігтів, має сенс задуматися про покупку набору для нарощування. Такий варіант більш практичний, оскільки дозволяє придбати ті ж продукти, за доступнішою ціною. До того ж, набір включає все, що потрібно для старту. Так що в процесі не виявиться, що ви забули про щось важливе.
Різноманітність варіантів гелів для проведення нарощування
Індустрія не стоїть на одному місці. Крім класики, можна провести нарощування акриловою пудрою та полігелем.
Акрилову пудру треба змішати з мономером. Основна перевага полягає в тому, що суміш висихає на повітрі, тобто вам не знадобиться лампа. Але працювати із матеріалом важко і багато хто уникає його, оскільки речовина має різкий, неприємний аромат.
Якщо говорити про самі основні види гелів, то слід відзначити:
- Прозорий гель. Найпростіший варіант. Для того, щоб нігті після манікюру були кольоровими, потрібно буде нанести шар кольорового гель-лаку.
- Камуфлюючий. У даного матеріалу є відтінок. Та його можна замінити на інший при перекритті. Часто у таких гелях використовується додатковий декор, у вигляді блискіток, шиммеру та ін.
- Трифазні гелі.
- Однофазні гелі. Без основи. Після того, як їх нанесли на ніготь, не потрібно додатково використовувати топ. Цей варіант оптимально підходить для тих випадків, коли зовсім немає часу та потрібно поспішати.
Якому б з варіантів ви не віддали перевагу, важливо вибирати тільки надійних виробників та якісну продукцію. Наприклад, Kodi Professional або аналоги.