Усі знають, як лікувати та як вчити. Особливо, як учити, тому що з лікуванням все простіше – якщо по-справжньому «прихопить», таки звертаються до професіоналів.
Як, чому і хто навчає наших дітей? Про це розповідає розповідає директорка та співзасновниця навчального закладу дистанційна школа «Ангстрем» Альона Дудінова.
«Помилки вчителів не такі помітні, як помилки лікарів».
У мене була учениця, яка одночасно навчала таблицю множення та таблицю похідних. Вивчила, звісно, тільки це не допомогло. Навичок не було. Тому що навички напрацьовуються роками. А роки було витрачено з користю на щасливе дитинство.
Звичайно, далеко не всім у житті знадобиться таблиця множення і тим більше таблиця похідних, а щасливе дитинство потрібне всім. Можливо, не всім також знадобиться вміння «сісти і зробити» або «взяти та вивчити».
Не всі наші діти стануть вченими, програмістами, лікарями.
Якщо Ви з цим готові змиритись, то Вам сподобається «фінська модель освіти» (назва досить умовна, тому що моделі такого сорту – передній край сучасної педагогіки).
Основна ідея «фінської моделі освіти»: центральне місце займають ігри та взаємодія замість академічних навичок.
Вважається, що це створює позитивний настрій під час навчального процесу, а уроки в ігровій формі – чудова основа для набуття когнітивних, соціальних, мовних та навіть математичних навичок.
Початкова школа онлайн в Ліцеї «Ангстрем» частково (там де це доцільно) використовує саме цю модель.
«Завдання школи… виростити не роботів, які мають без міркувань підкорятися наказам, а лідерів завтрашнього дня – ініціативних людей, здатних мислити творчо, працювати в команді, самостійно знаходити рішення».
Вам не лячно? Чи не страшно потрапити до такого юриста, бухгалтера, лікаря? Чи хотіли б Ви, щоб хірург «загуглив» Ваші симптоми?
Звідки візьмуться добрі студенти, з натренованими мізками, з навичкою «сісти і вивчити», зі звичкою обробляти велику кількість інформації та взагалі з вмінням працювати і думати головою? Старша онлайн-школа «Ангстрем» ось вже з 2015 року «постачає» саме таких випускників для вишів України та Європи.
Отже обираємо якісне та «українське».
Отримати консультацію: +380 (95) 678 9003 (дзвінки, Viber, Telegram)