• Головна
  • Чому під час повітряної тривоги не треба стримувати емоцій: поради для психологічного здоров'я в умовах, що склалися
14:00, 31 жовтня 2022 р.

Чому під час повітряної тривоги не треба стримувати емоцій: поради для психологічного здоров'я в умовах, що склалися

Чому під час повітряної тривоги не треба стримувати емоцій: поради для психологічного здоров'я в умовах, що склалися

Сьогодні Україна знову зазнала посилених ракетних атак росії. Повітряна тривога тривала кілька годин. В такі періоди людям, які перебувають в країні дуже важливо перебувати в укриттях, а також витримати психологічне напруження, повідомляє сайт 056.

Психологиня Наталія Зарецька розповіла, як треба себе налаштовувати під час повітряної тривоги:

1. Будьте готові реагувати на загрозу вчасно та адекватно, без паніки.Варто розуміти, що загроза триває допоки росія не втратить спроможність бити по нас своєю зброєю. Періодичність може бути різною, але потрібно бути морально готовими реагувати на загрозу.

2. Уважно слідкуйте за достовірними джерелами новин, а не метушіться по різних каналах інформації. Потрібен тверезий аналіз та прийняття власних зважених рішень.

3. Не соромтеся боятися. Страх — це система оповіщення про загрози. Він, як і будь-яка інші ваша емоція, має працювати на вас, а не ви на нього.

4. Розвантажуйте психіку і не блокуйте емоції. Стримуючи емоції всередині себе, ви заважаєте їм виконати основні їхні призначення — розвантажити психіку, захищаючи її в такий спосіб від надмірних навантажень. Тому смійтеся, коли весело або радісно, плачте або сумуйте, коли сумно, боляче або гірко, мовчіть, коли не хочеться говорити, та спілкуйтеся з близькими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...